רכבים

עיצוב ונוכחות, נוחות והתנהגות, ביצועים ותצרוכת דלק.
₪199,000
נוחות נסיעה ברוב התנאים, ביצועים ראויים, מרחב לנוסעים, תא מטען גדול.התחושה על הכביש נמרצת במקביל לתצרוכת דלק טובה.קורולה זו קורולה…
₪71,000
סובארו XV 2019 או קרוסטרק, איך שלא תקראו לרכב הפנאי הקומפקטי של סובארו, היה ונותר רכב מלא אופי ויכולת. זהו כלי משובח לטיולי משפחה — מרווח, נוח ובעל יכולת ראויה מאוד גם בשבילים לא ידידותיים, ונדירה מסוגה בין המתחרים.
₪112,000
ביצועים, צריכת דלק, תא מטען, מרחב לנוסעים.המנועים יעילים ותיבת ההילוכים מהירה בתגובתה. השילוב הזה יוצר גם ביצועים נמרצים ובמקביל לא מגיע על חשבון צריכת הדלק הטובה.רמת גימור "אקסלוסיב" מאובזרת ומפנקת במיוחד.
₪106,000
4×4 כמובן…מקדם הופעה כביר-ממדים, איכות חומרים משופרת ואבזור עשיר, בידור רעשים, מנוע כביר וביצועים בהתאם, יכולת שטח. טנדר אמריקאי ענק – מבצע, מאוזן ומוצלח מאוד.מיגון מלא של ראסטה וו גרירה.
₪80,000
ביצועים, צריכת דלק, תא מטען, מרחב לנוסעים.מהמובילות בקבוצה.המנועים יעילים ותיבת ההילוכים מהירה בתגובתה. השילוב הזה יוצר גם ביצועים נמרצים ובמקביל לא מגיע על חשבון צריכת הדלק הטובה.
₪99,00
שימושיות, טווח נסיעה, מרחב לנוסעים.מתחרה חזק ודומיננטי.רכב חשמל שימושי ועם טווח מצוין של 416 ק"מ.
אבזור, מרחב פנים, ביצועים, שקטה ומעודנת.מכונית המיני הטובה בקטגוריה.אל היכולות של המנוע מוסיפה שברולט ספארק נוחות נסיעה טובה ביחס למקובל בקבוצה, ובידוד הרעשים גם הוא טוב מהמקובל בו.
₪74,000
קורולה מרווחת, מאובזרת, חסכונית, נוחה מאוד, ומוצעת בתמחור תחרותי. כל אלה מרכיבים חבילה מצוינת שבזכותה היא גם זכתה בתואר 'אוטו השנה 2020 בסגמנט המשפחתיות'.העיצוב דינמי עם קווים ארוכים וספורטיביים שמרכיבים מכונית מאוד נאה ורבת רושם.צריכת דלק מרשימה 1 – ל25
₪113,000
נגישות
WhatsApp chat